به گزارش شامگاه پنجشنبه روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان به خبرگزاری ایرنا، اسفندیار ضیائی با اشاره به گشایش غرفه های کانون در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان افزود: کانون پرورش فکری گیلان در این غرفه ها علاوه بر عرضه کتاب و محصولات فرهنگی، با اجرای فعالیت‌ های کتاب‌ محور فرهنگی، هنری و ادبی به معرفی برنامه‌های کانون به کودکان و نوجوانان می پردازد.
وی برپایی کارگاه ‌های نقاشی، خوشنویسی و ادبی را از جمله برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این نمایشگاه عنوان و اظهار کرد: کودکان، نوجوانان و خانواده ‌ها ضمن تماشای کتاب فیلم‌ های تولیدی کانون با فعالیت قصه‌ گویی، معرفی کتاب و آموزش مربیان کانون همراه می شوند.
وی خاطر نشان کرد: دعوت از دانش آموزان مدارس در دو نوبت صبح و عصر، برگزاری نشست های ادبی با حضور نویسندگان از دیگر فعالیت ‌های کانون در این نمایشگاه است.
بر اساس آخرین آمار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان، بیش از ۵۰ هزار کودک و نوجوان استان در ۳۱ مرکز فرهنگی هنری کانون عضو هستند.
نمایشگاه کتاب گیلان، با ۳۵۰ ناشر استانی و کشوری و با ۳۰ درصد تخفیف از ۱۶ تا ۲۱ آذر به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت – تهران دایر شده است.
خبرنگار: شادی خورشیدی سدهی ** انتشاردهنده:بابایی
۷۲۸۶ /۶۰۳۰

انتهای پیام /*


منبع این نوشته
اجرای برنامه های هنری کانون پرورش فکری در نمایشگاه کتاب گیلان

برچسب ها :