کیومرث برخورداری شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ۲۰ تیم در این دوره از رقابت های سراسری فوتسال کارگری کشور از امروز در مدت پنج روز و در قالب چهار گروه پنج تیمی رقابت می کنند.
وی با اشاره به حضور دو نماینده از هرمزگان شامل تیم های فوتسال فولاد هرمزگان و سی دلف در قالب تیم هرمزگان الف و ب در این رقابت ها، گفت: استان های هرمزگان، خراسان رضوی و شمالی، آذربایجان غربی و شرقی، مازندران، کرمان ، یزد ،مرکزی، اردبیل، البرز، خوزستان، اصفهان ، گیلان ، همدان،سمنان و سیستان و بلوچستان در این مسابقات نماینده دارند.
برخورداری خاطرنشان کرد: تیم های قهرمان و نایب قهرمان این رقابت ها بعنوان نماینده ایران در صورت تمایل و داشتن حامی مالی می توانند در رقابت های فوتسال جام شرکت های جهان در فرانسه شرکت کنند.
وی با اشاره به اهمیت ترویج ورزش در میان کارگران ، گفت: ورزش کارگری برای افزایش قابلیت های جسمانی و ارتقاء سطح کیفی و کمی، نیازمند بسترسازی است.
این مقام مسئول گفت: توسعه فعالیت های فرهنگی ورزشی در بین کارگران باید با رویکرد افزایش سلامت روانی افراد، ایجاد روحیه نشاط، همگرایی و تعامل گروهی صورت گیرد که این رویکرد باعث ایجاد سلامت فکری و تقویت قوای روحی و جسمی کارگران می شود.
۷۱۹۸/ ۶۰۴۸/۷۴۰۸
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشار: محمد جهانگیریان

انتهای پیام /*


منبع این نوشته
آغاز رقابت های فوتسال قهرمانی کارگران کشور در بندرعباس

برچسب ها :