به گزارش ایرنا حماد سامری پنجشنبه پس از شکست تیمش مقابل پتروشیمی در ماهشهر اظهار کرد: تمام علاقه مندان به بسکتبال به خوبی می دانند که پرتاب از درون خط سه امتیازی، تنها ۲ امتیاز دارد حال وقتی این موضوع بسیار روشن است چرا باید داوران با یکدیگر مشورت کرده و به تیم حریف سه امتیاز دهند.
سرمربی تیم پالایش نفت آبادان عنوان کرد: در مواقعی از بازی ممکن است هر داوری اشتباه کند و این امری طبیعی است اما وقتی پرتاب ۲ امتیازی را سه امتیاز محسوب می کنند جای سوال دارد.
وی ادامه داد: برخی از بازیکنان پتروشیمی فصل قبل برای ما بازی می کردند و به بازی آن ها اشراف کامل داریم. چگونه ممکن است حرکات بازیکنی که در فصل گذشته برای ما بازی می کرد خطا محسوب می شد اما همان حرکات این بازیکن که اکنون در تیم مقابل بازی می کند خطا نیست.
سامری در خصوص مسائل فنی بازی گفت: تیم پتروشیمی در کوارتر اول به قدری خوب بود که برای من عجیب بود. آن ها در کوارتر اول هر چه زدند تبدیل به گل شد اما در دیگر دقایق بازی شرایط نرمال بود.
وی با بیان این که از عملکرد بازیکنانم در این دیدار راضی هستم افزود: اختلافی که در کوارتر اول بین ما و حریف به وجود آمد باعث شد که تا پایان ادامه داشته باشد و در نهایت بازنده بازی باشیم. در ادامه رقابت ها سعی می کنیم بهترین نتایج را کسب کنیم و دل هواداران را شاد کنیم.
دیدار دو تیم بسکتبال پتروشیمی و پالایش نفت آبادان در هفته دهم مسابقات لیگ برتر با برتری ۸۱ بر ۷۵ پتروشیمی به پایان رسید.
۹۸۷۹/۶۰۰۲
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار: کبری آقازری

انتهای پیام /*


منبع این نوشته
آرزو دارم روزی در شرایط برابر با پتروشیمی بازی کنیم

برچسب ها :